Залізнична галузь

ЗАЛІЗНИЧНА ГАЛУЗЬ

Залізничне машинобудування потребує нових технічних та технологічних рішень. Перспективність пасажирських та вантажних перевезень з допомогою залізничного транспорту зростає з кожним роком.

Інфраструктура залізничних шляхів визначає економічний благоустрій та розвиток певного регіону. Залізничний транспорт забезпечує значні обсяги навантажень, є безпечним видом транспорту. Для підвищення швидкості, мобільності та гнучкості, що зробить залізничну галузь ще зручнішою для користування, ми пропонуємо продуктивні рішення для металообробки. 

Рішення для залізничних деталей

На цій сторінці ви знайдете рішення провідних компаній Dormer&Pramet та Walter для виготовлення залізничних коліс, обробки рейок, стрілкових переводів, плит залізничних переїздів та деталей рухомого складу. 

Пропонуємо інструменти, які будуть найбільш ефективними для конкретних операцій: 

  • виготовлення коліс. Час від часу колеса потребують ремонту, адже  найбільше навантаження несе ця частина потяга, що призводить до їх зношування. Для цього запропонуємо інструмент для свердління та нарізання різьби, а також токарний інструмент.
  • переточування коліс. Для цього необхідні інструменти зі змінним картриджем з прокладками із твердих сплавів. Такий інструмент добре виконує своє завдання, впорається з евакуацією стружки та забезпечує якість поверхні. Крім того, плюсом є легка заміна картриджа.
  • виготовлення рейок. Тут потрібні фрези різного діаметру, що мають універсальний корпус та змінну пластину. Це економить час, гроші та не потребує багато місця для зберігання інструменту.
  • стрілочний перевід потребує конічних фрез з певним радіусом, які ви можете замовити під своє виробництво або скористатися фрезами зі стандартним значенням. 
  • виготовлення опорних плит. Тут ви ознайомитесь з інструментами для оброблення пазів, рівчаків, фрезерування торців, свердління. 

Ми орієнтуємось на підвищення рівня залізничного транспорту та сполучень з урахуванням дефіциту сировини та аспектів, що стосуються вимог екології.

Рішення Dormer&Pramet

Рішення Walter

Рейси та стрілки

Вагонний візок

Колісна пара

Залишити запит

Потрібна допомога? Залиште запит і ми зателефонуємо

Зворотній зв’язок

Залиште свої контактні дані, наш менеджер зателефонує вам протягом 30 хвилин