Виробництво металопластикових конструкцій

Виробництво металопластикових конструкцій

Виробництво якісних вікон з пластику та алюмінію ставить перед виробниками високу планку. Оптимальні результати обробки, скорочення виробничих розходів та екологічність технологічних рішень – це основні принципи, котрі забезпечують ефективність в цій галузі. 

Металопластикові конструкції вимагають обробки пластикових та алюмінієвих профілів. Для цього необхідні технологічні операції: свердління, фрезерування, обробка виїмок, торців та задирок, вибірка кутів, зачистка зварювальних швів, розкроювання, обробка пазів.

Інструменти для виробництва конструкцій з алюмінію та пластику

Фірма Leitz, з якою ми співпрацюємо в галузі металопластикових конструкцій, виготовляє повний асортимент виробів для професійної обробки масивних дерев’яних плит, композиційних деревних матеріалів та пластику, як в ремісничих майстернях, так і великих промислових підприємствах. 

Серед ріжучих інструментів, що випускає група Leitz під маркою Wigo: ріжучі прецизійні інструменти, що призначені для обробки пластику, термопластикових і термореактивних матеріалів, ламінатів та еластомерів, мінеральних матеріалів та кольорових металів. На сьогодні ці прецизійні інструменти широко використовують на виробництві металопластикових конструкцій, наприклад виробництві вікон та меблів. 

Вам запропонують підібрати інструмент для кожної робочої операції та технологічного процесу: обробка штапиків, зачищення зовнішніх кутів профілів із пластику, обробка водовідвідних пазів у віконних профілях, обробка порожнини під замок, свердління глухих та наскрізних отворів, свердління отворів під держак замка, свердління отворів під гвинти кріплення імпостів до деталей коробки, а також коробки до віконного отвору.

Кожен з інструментів відповідає вимогам щодо якості оброблення, економічності та екологічності. Ви можете відчути ці переваги на своєму виробництві металопластикових конструкцій.

Залишити запит

Потрібна допомога? Залиште запит і ми зателефонуємо

Зворотній зв’язок

Залиште свої контактні дані, наш менеджер зателефонує вам протягом 30 хвилин