Seco Tools

Клієнтоорієнтованість, атмосфера довіри та зацікавленість в роботі - основні цінності корпоративної культури компанії Seco.

Seco входить до міжнародної промислової групи Sandvik. Виробничі майданчики Seco сертифіковані відповідно до стандарту ISO 9001. Високі стандарти якості, що застосовуються на всіх виробничих майданчиках, дозволяють цій компанії залишатися одним з лідерів на світовому ринку металоріжучого інструменту.
Компанія надає своїм замовникам високопродуктивні рішення для металообробки. В асортименті компанії обертовий, токарнийсуцільний інструмент для будь-якого типу обробки, особливо великий вибір фрез.
Нульовий рівень браку є керівним принципом у всьому, що стосується діяльності компанії. Підхід для досягнення цієї мети: бути активними та діяти превентивно. Для відстеження останніх тенденцій в індустрії та розробки рішень здійснюються спільні проекти з промисловими асоціаціями.
Основну увагу компанія приділяє підвищенню продуктивності та конкурентоспроможності виробництв замовників та встановленню довгострокових партнерських взаємовигідних відносин. Працівники Секо прагнуть застосовувати свій багатий досвід, щоб допомагати клієнтам у вирішенні їхніх виробничих проблем. З цією метою компанія пропонує
онлайн ресурси, де можна не тільки підібрати інструмент, а й побачити режими обробки для верстату клієнта.

Офіційний сайт
Офіційний канал
Каталоги Seco Tools

Зворотній зв’язок

Залиште свої контактні дані, наш менеджер зателефонує вам протягом 30 хвилин