Walter

З Walter ви завжди будете на вершині сучасного рівня розвитку техніки.

Вже сьогодні компанія розробляє металоріжучий інструмент майбутнього, реалізуючи на практиці перспективні рішення у рамках концепції Engineering Kompetenz.
Engineering Kompetenz для Walter – це філософія, яка знаходить своє відображення у всій діяльності компанії та у всій виробленій продукції: високоякісних стандартних інструментах для точіння, свердління, фрезерування та обробки різьблення як у спеціальному виконанні за заявками замовників, так і у вигляді індивідуальних комплексних рішень. З
програмою, що включає близько 45 000 найменувань стандартної оснастки, компанія пропонує широкий вибір високоякісного прецизійного металоріжучого інструменту.

Walter також вирізняє активне прагнення впровадження інновацій. Понад 35% всіх запропонованих компанією інструментів було розроблено та виготовлено протягом останніх п’яти років. Крім того, під сервісною торговою маркою Walter Multiply компанія пропонує повний пакет цифрових рішень для виробництва, а також послуги з управління інструментообігом, планування виробничого процесу та навчання.

Офіційний сайт
Офіційний канал
Всі каталоги

Зворотній зв’язок

Залиште свої контактні дані, наш менеджер зателефонує вам протягом 30 хвилин