Нафтогазова галузь

Нафтогазова галузь

Труднощі, пов’язані з видобуванням газу та нафти щороку зростають. Ми пропонуємо перелік рішень та різальних інструментів від Sandvik Coromant, Guhring та верстатів Okuma для забезпечення виробництва згідно з стандартами якості нафтогазової інженерії та технологій. 

Виготовлення інструментів для нафтогазової галузі – процес, що потребує високої точності, адже навіть мінімальна похибка може порушити хід операції. Аби попередити зрив, потрібна система, що забезпечує процес без вібрації та похибок. Це забезпечить точність різьби та виготовлення якісного інструменту для нафтогазової промисловості. 

Системи для підводного видобутку нафти та газу

Споживання нафти та газу продовжить зростати в наступні десятиліття переважно завдяки підвищенню життєвого рівня населення в Азії. Водночас видобуток нафти з чинних родовищ впаде до 2035 р. більш ніж на дві третини, і буде потрібно заміщення запасів шляхом розвідки нових родовищ.

Ці факти вказують на те, що потреба в обладнанні для нафтогазової промисловості буде залишатись високою протягом тривалого часу. Тенденції, що спостерігаються, говорять про те, що для виготовлення деталей у цій галузі все частіше будуть використовуватися нові матеріали, такі як інконель, супер-дуплекс і т.д., і цей тренд, швидше за все, тільки поширюватиметься.

Деталі для нафтогазової промисловості стають більшими, а вимоги до них постійно зростають. Одним із прикладів є вимога підвищення якості обробленої поверхні.

Рішення Sandvik Coromant

Корпус золотника

Підвіска помпово-компресорної колони

Канавки під ущільнювальні кільця стандарту API

Рішення Guhring

Інструмент для нафтогазової галузі

Залишити запит

Потрібна допомога? Залиште запит і ми зателефонуємо

Зворотній зв’язок

Залиште свої контактні дані, наш менеджер зателефонує вам протягом 30 хвилин