Виробництво штампів і пресформ

Виробництво штампів і пресформ

Виготовлення пресформ потребує значних навичок та знань у сфері металообробки. У галузі штампів та пресформ завжди існує необхідність оптимізації процесів для зниження витрат і скорочення часу циклу виробництва. Інструмент повинен підтримувати високі подачі та швидкості знімання матеріалу. Ми пропонуємо рішення компаній Sandvik Coromant, Dormer&Pramet, Okuma, Walter, серед яких не тільки різальний інструмент, але й методи його застосування, які дозволять підвищити ефективність виготовлення штампів, пристосувань для формування пластику, штампів для кування та форм для лиття під тиском.

Операції з обробки матеріалів для пресформ

Виготовлення штампів передбачає загальну та спеціалізовану обробку чавуну, чавуну зі сферичним графітом та загартованих інструментальних сталей, застосування одночасно традиційних та спеціалізованих методів обробки. Для цього потрібен інструмент як для дрібних, так і великих операцій:  

  1. Торцеве фрезерування.
  2. Фрезерування виступів.
  3. Контурне фрезерування.
  4. Свердління.
  5. Чорнова обробка​.
  6. Чистова обробка деталей високої твердості.

Виробництво кожного штампу та пресформ є трудомістким процесом, що вимагає значних грошових і тимчасових витрат. Скорочуючи час виготовлення таких дорогих виробів, ми вивільняємо величезний потенціал підвищення ефективності виробництва загалом.

Рішення Sandvik Coromant

Рішення Dormer&Pramet

Рішення Walter

Залишити запит

Потрібна допомога? Залиште запит і ми зателефонуємо

Зворотній зв’язок

Залиште свої контактні дані, наш менеджер зателефонує вам протягом 30 хвилин