Енергетика

Майбутнє енергетичної промисловості – це енергетичні системи, атомні електростанції та електростанції, що працюють на природному паливі.

На вугілля, нафту і газ припадає приблизно 90% світового виробництва електроенергії. Таким чином, проблеми з навколишнім середовищем створюють потребу в значному підвищенні ефективності обладнання для виробництва енергії разом зі скороченням викидів CO2.

Енергетика майбутнього

Виробництво енергетики не допускає помилок та похибок, аби уникнути збою ми пропонуємо підвищити ефективність виробництва, усунувши вібрацію. Ви знайдете інструменти для чорнової та чистової обробки з високою точністю, фрезерування рівчаків, розточування та інших операцій., що необхідні для виготовлення необхідних деталей: корпус турбіни, електричний вал, турбінна лопатка, вал парової турбіни, основна рама, лопатки турбіни Каплана.

Компанії Sandvik Coromant, Okuma, Walter пропонують тим, хто працює над досягненням цих цілей, зосередитися на таких сферах, як нові матеріали та інноваційні підходи до дизайну компонентів. 

Своєю чергою, виробники стикаються з новими проблемами, коли справа стосується обробки компонентів для енергетичної промисловості: токарна обробка, обробка отворів, фрезерування або нарізування різьблення

Для того, щоб мати можливість працювати в умовах високих температур, деталі турбін виготовляються з більш досконалих матеріалів.

Рішення Sandvik Coromant

Обробка деталей

Рішення Walter

Корпус турбіни

Електричний вал

Турбінна лопатка

Вал парової турбіни

Основна рама

Лопатки турбіни Каплана

Залишити запит

Потрібна допомога? Залиште запит і ми зателефонуємо

Зворотній зв’язок

Залиште свої контактні дані, наш менеджер зателефонує вам протягом 30 хвилин