Формули та розрахунок для обробки

Формули та розрахунок для обробки

У металообробці правильний розрахунок значень різних параметрів, таких як швидкість різання та частота обертання шпинделя, є вирішальним чинником отримання оптимального результату роботи різальних інструментів. 

Нижче зібрані найважливіші формули та розрахунок для обробки та визначення для наступних областей:

Перейшовши за посиланнями, ви знайдете терміни і формули, що використовуються в металообробці для розрахунку метричних і дюймових значень широко використовуваних параметрів з пояснювальними ілюстраціями. Крім того, тут наведені конкретні приклади розрахунків, наприклад, розрахунку стійкості свердла та глибини різання при точінні різьби.

Параметри різального інструменту

Усі різальні інструменти характеризуються рядом параметрів, що визначаються стандартом ISO 13399.

ISO 13399 – це міжнародний стандарт, що регламентує інформацію про різальний інструмент. Стандарт забезпечує представлення інформації у нейтральному форматі, який не залежить від певної системи чи фірми-виробника. Однозначне визначення параметрів інструменту відповідно до стандарту, який може бути оброблений будь-яким ПЗ, підвищує якість зв’язку між системами та забезпечує безперешкодний обмін електронними даними. Зрештою, стандарт економить час і дає додаткову гарантію якості. Загальна мова дуже зручна з точки зору обміну даними між системами, вона також полегшує роботу користувача. При використанні системи, сумісної зі стандартом ISO13399, відпадає необхідність ручного введення даних із каталогу через комп’ютер у систему.

Залишити запит

Потрібна допомога? Залиште запит і ми зателефонуємо

Зворотній зв’язок

Залиште свої контактні дані, наш менеджер зателефонує вам протягом 30 хвилин