Розвертання

Розвертання – це операція чистової обробки високоточних отворів, що виконується за допомогою інструменту з багатьма ріжучими кромками. Висока якість обробленої поверхні, отворів та розмірна точність досягаються навіть при високій хвилинній подачі та малій глибині різання.

Рекомендації щодо розвертання

При виконанні операцій розвертання необхідно враховувати низку факторів, що впливають на стійкість розвертання, а саме:

Для отримання оптимальних результатів при використанні розверток важливо “змусити їх працювати”. Поширеною помилкою при підготовці отворів до розвертання є дуже маленький припуск. Якщо припуск в отворі недостатній для розвертання, розвертка стиратиметься і швидко зношуватиметься, внаслідок чого можливе спотворення діаметра отворів. Крім цього, для отримання хороших результатів важливо не залишати надто великий припуск в отворі.

Рекомендації щодо зняття припуску та закріплення заготовок

  1. належний діаметр. Заготовка має бути міцно закріплена, а шпиндель верстату не повинен мати люфтів. 
  2. Патрон повинен бути належної якості. Якщо розвертка прокручується в патроні, а подача здійснюється автоматично, можливе пошкодження розвертки.
  3. Підтримуйте мінімальний виліт інструменту щодо шпинделя верстату.
  4. Використовуйте рекомендовані мастильні матеріали для підвищення стійкості інструменту та точного попадання рідини на ріжучі кромки. Оскільки розвертання не є операцією з навантаженням, використання емульсії з концентрацією 40:1 зазвичай дає задовільні результати. При обробці сірого чавуну без застосування МОР можна використовувати стиснене повітря. 
  5. Не допускайте забивання рівчаків розвертки стружкою.
  6. Перед розточуванням розвертки обов’язково перевірте співвісність центрів. 
  7. У більшості випадків відновлення вимагає лише ріжуча частина.
  8. Слідкуйте за тим, щоб розвертка була гострою. Регулярне відновлення дає хорошу економію, але важливо розуміти, що розвертки виконують обробку тільки ріжучою частиною. Отже, лише ріжуча частина потребує переточування. Точність переточування впливає на якість обробленого отвору та стійкість інструменту.

Додаткова інформація

Розвертання, зенкування
Guehring
Розвертання
Dormer

Залишити запит

Потрібна допомога? Залиште запит і ми зателефонуємо

Зворотній зв’язок

Залиште свої контактні дані, наш менеджер зателефонує вам протягом 30 хвилин